Jannet von Klingen

Чарівний стиль
з німецьким корінням
Зимова колекція
Модний дім
Jannet von Klingen

Інноваційний і прогресивний Дім Jannet von Klingen пропонує радикально сучасне трактування моди. Під далекоглядним керівництвом креативного модельєра Жаннет, він зміцнив свою позицію одного з найпопулярніших і відомих модних Домів України. Вироби JVK – багатоликі, сучасні і романтичні – втілюють квінтесенцію Української краси і Європейської майстерності, а також неперевершена якість і увага до деталей.

Стиль від Дому Моди “Jannet von Klingen” – це образ дівчини, яка любить і любима, яка розуміє свою досконалість і витонченість, яка закохана в цей світ. І тому світ у відповідь закохується в неї.

Відгуки
Анжела
Васильківська

Дуже стильно, особливо і незвично, величезний вибір різних нарядів, які об'єднує одна спільна риса - зовнішня привабливість і зручність.

Карина
Плай

Надзвичайно яскраві наряди, в яких вона поставила свою душу, любов і талант. Жаннет - чудовий дизайнер з безмежною уявою.

Олена
Гребенюк

Жаннет - дуже талановитий дизайнер! Її речі красиві, елегантні, зручні, красиві візерунки та якісні тканини. Все разом - робить ваш стиль унікальним.

Алла
Шлапак

Я люблю розрізані та натуральні тканини, які роблять вас комфортними в будь-якій, навіть спекотній погоді. Все зшито міцно і з душею. Дякую за відродження жіночності в традиціях - це так важливо і цінно.

Ірина
Трухачова

Неймовірно жіночий і виключно високоякісний одяг від Jannet von Klingen!

Ольга
Родіонова

Я висловлюю своє захоплення вашою прекрасною колекцією одягу та радістю, що вона доступна. Моє знайомство з вами відбувалося в пошуках красивого, пристойного одягу, як для кожного дня, так і для святкових обставин. Ваша колекція гідна найвищої похвали.

JvK в журналах
- Luxury Life -
- Luxury Life -
- Wellness -
- Natalie -
- Friday -
- What's On -
- Luxury Life -
- Cosmo Lady -
- Caprise Lifestyle -
- Atelier -
- Natalie -
- Wellness -
- Wellness -
- Natalie -
- Friday -
- What's On -
- Wellness -
- Friday -
- Cosmo Lady -
- Fata -
- What's On -
- Atelier -
Jannet von Klingen

Я дизайнер Jannet von Klingen, більше 15 років виробляю одяг для жінок. Будучи, насамперед інженером конструктором-технологом швейних виробів, і на сьогоднішній день маючи своє виробництво, на якому «творю» не тільки для свого бренду, а й для багатьох інших, знаю як важливо для кожної жінки відчувати себе бездоганною.

Моє основне завдання допомогти кожній жінці відкрити в собі свою індивідуальність за допомогою одягу. Кожна жінка наділена особливою красою, яку потрібно підтримувати і вміти подавати.

Ми визначаємо культуру продукту, засновану на власній і навколишньої нас природі, яка знаходиться в постійному стані еволюції, забезпечуючи унікальність і винятковість.